Наші магазини

Про компанію

Про нас        Історія секонд-хенду         Асортимент, цінова політика


Мережа магазинів «Humana» - одна з найбільших компаній на ринку одягу секонд-хенд в Україні. У 2003 році ми відкрили свій перший магазин і стрімко розширюємося. Наша компанія працює і розвивається в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Житомирі, Львові та багатьох інших містах країни. На сьогоднішній день, в Україні працює понад сто магазинів «Humana».

Популярність магазинів секонд-хенд стрімко зростає з кожним роком і це не дивно, тому що купуючи одяг у нас, Ви будете приємно здивовані співвідношенням ціни та якості! 

Якщо Ви хочете заощадити і придбати модні, якісні речі відомих фірм і світових брендів - тоді Вам до нас! У нас Ви можете вибрати жіночу, чоловічу, дитячу одяг, а також взуття і текстиль!

В даний час" Humana " – це одна з  найкращих мереж магазинів секонд-хенд в Україні.


Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'file_put_contents() [<a href='function.file-put-contents'>function.file-put-contents</a>]: Only 0 of 225 bytes written, possibly out of free disk space' in /var/www/humana/data/www/humana.com.ua/system/classes/kohana/log/file.php:91 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'file_put_conten...', '/var/www/humana...', 91, Array) #1 /var/www/humana/data/www/humana.com.ua/system/classes/kohana/log/file.php(91): file_put_contents('/var/www/humana...', '?2018-06-20 22:...', 8) #2 /var/www/humana/data/www/humana.com.ua/system/classes/kohana/log.php(183): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /var/www/humana/data/www/humana.com.ua/system/classes/kohana/session.php(378): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /var/www/humana/data/www/humana.com.ua/system/classes/kohana/log/file.php on line 91