Про компанію HUMANA

HUMANA – це широко відома в Україні та інших країнах Європи мережа магазинів, де ви маєте нагоду придбати за доступними цінами стильні та вінтажні речі «секонд хенд». Починаючи з 2003 року, коли ми відкрили свій перший магазин в Києві, ми намагаємось дати можливість нашим покупцям по всій Україні доступ до ексклюзивного та якісного одягу, взуття та аксесуарів. За цей час нам вдалось стати не лише лідером у царині доступної моди, але й символом екологічно дружнього споживання.

Кожного року ми відкриваємо нові магазини та нові міста ,де ви маєте змогу знайти для себе можливість заощадити на одязі, знайти ексклюзивну  якісну річ, виглядати та відчувати себе людиною, яка дотична до екологічного руху по всій планеті. Ми намагаємось мотивувати якомога більше людей ,надавати «другий шанс» одягу, який вже використовувався,і  тим самим значно знизити забруднення навколишнього середовища та заощадити власні кошти.

Наша компанія є часткою великого руху з допомоги та підтримки міжнародного розвитку, яка фінансує багато проектів з допомоги іншим людям. Ми поділяємо загальні цінності захисту планети, створення  спільнот та підтримки людей в об’єднанні сил, за для розкриття їх потенціалу для позитивних змін та дій. Ознайомитись з цією діяльністю ви можете за посиланнями humanafundraising.lt

 

Наразі магазини HUMANA ви можете знайти у всіх найбільших містах України, щороку ми збільшуємо кількість магазинів та якість нашого обслуговування. Вже більше, ніж в 100 магазинах ми пропонуємо одяг, взуття, текстиль та аксесуари, які ретельно відсортовані та розвішані по сезону, довжині рукава, фактурі тканини та кольору. Вам не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібної речі! Ми вже все підготували для вас.

Наші магазини поділяються на два типа, ті ,які оновлюють повністю асортимент кожні п’ять тижнів та кожні два тижні. Кожного тижня ціни в магазинах HUMANA знижуються, тому ви маєте змогу знайти улюблену річ за ціною нижче філіжанки кави. Наші співробітники щодня піклуються про те, аби торгівельна зала була поповнена різними товарами. Широкий асортимент та нові сезонні асортименти, які швидко змінюються, гарантують кожному покупцю з різними смаками та віком  можливість знайти для себе бажаний одяг та аксесуари, а також «вполювати» речі улюбленого бренду.

Дякуємо  вам за любов до моди та екологічний спосіб життя, тож  чекаємо  на вас в  магазинах HUMANA!