Підписка

На даний номер телефону будуть надходити комерційні пропозиції, дисконтні програми та акції від ДП «Хумана Піпл ту Піпл Україна»


Натискаючи кнопку «Підписатись», я даю свою повну згоду на обробку Компанією ДП «Хумана Піпл ту Піпл Україна» своїх персональних данних певним засобом, передбаченим Законом України «Про захист персональних даних», в базі даних «Анкета покупця» в цілях розсилки комерційних пропозицій, акцій та участі у дисконтних програмах. Персональні дані можуть передаватися третім особам, зокрема іншим філіям Компанії «Хумана Піпл ту Піпл» в Україні та закордоном, а також їх контрагентам, клієнтам та розпоряднику бази даних «Анкета покупця». З будь-якими питаннями звертатись до власника бази даних «Анкета покупця» — Компанії ДП«Хумана Піпл ту Піпл Україна» (м.Київ, вул. Р. Окіпної 46, оф. 5; тел. 044-538-02-18).

«Вище зазначеним я проінформований(а), що мої персональні дані входять до бази даних «Анкета покупця», вони можуть бути передані третім особам, зокрема іншим філіям Компанії «Хумана Піпл ту Піпл» в Україні та за кордоном, а також їх контрагентам, клієнтам і розпоряднику бази даних «Анкета покупця». Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» мені відомі та зрозумілі».